بهترین قرص لاعری موجود در داروخانه

یکی از مهم ترین دغدغه های امروز مردان و زنان جامعه موضوع چاقی می باشد. چاقی به دلیل سبک زندگی ماشینی امروز و عدم تحرک مردم به یک مسئله مهم برای افراد جامعه مبدل شده است. از طرفی نداشتن وقت کافی برای ورزش باعث شده است بسیاری از افراد به قرص های لاغری علی الخصوص قرص های لاغری گیاهی روی بیاورند. در این مقاله به طور جامع به معرقی 28 مورد از بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه پرداخته ایم. لازم به ذکر است برای مصرف کلیه قرص های لاغری باید با پزشک مربوطه مشورت انجام گیرد.

قرص لاغری فلوردو:

قرص لاغری گیاهی فلوردو و موجود در داروخانه

یکی از بهترین و مطمئن ترین قرص های لاغری موجود در داروخانه و بدون عوارض در ایران قرص فلوردو می باشد. ترکیبات موجود در این قرص شامل سیاه توسه، نعناع فلفلی، ختمی، چای سبز، علف طلایی و انجدان می باشد. این ترکیب حاصل چندین سال تجربه متخصصان و کارشناسان طب سنتی بوده که امروز در قالب یک قرص و سرشار از مواد موثره روانه بازار شده است. این قرص گیاهی دارای خواص فراوانی برای فرد می باشد. علاوه بر تناسب اندام و کاهش وزن به بهبود عملکرد دستگاه گوارش، بهبود کبد چرب و تنظیم چربی، قند و فشارخون کمک شایانی می کند. روش مصرف قرص فلوردو به این صورت است که قبل از هر وعده ناهار و شام یک عدد مصرف شود.

قرص لاغری دایان فیت:

بهترین قرص لاغری دایان فیت موجود در داروخانه

قرص لاغری دایان فیت یکی از قدیمی ترین و بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه هاست و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این قرص کاملا گیاهی بوده و هیچگونه ماده شیمیایی و افزودنی غیر طبیعی در آن وجود ندارد. ترکیبات موجود در این قرص شامل سداب، زیره سیاه، رازیانه، بوره ارمنی، لاک مغسول، زنیان و مرزنجوش می باشد. تمامی این اجزا گیاهی دارای خاصیت چربی سوزی و کاهش دهنده اشتها بوده و در تناسب اندام و لاغری شما بسیار موثر است. روش مصرف قرص دایان فیت به این صورت است که قبل از ناهار 2 عدد و قبل از شام هم 2 عدد مصرف شود.  لازم به ذکر است افراد مبتلا به بیماری های گوارشی، قلبی و حساسیتی با پزشک خود مشورت داشته باشند.

قرص لاغری هزال:

قرص لاغری هزال موجود در داروخانه ایران

قرص لاغری هزال نیز از برندهای نام آشنا در میان بهترین قرص های لاغری موجود در بازار ایران بوده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این محصول گیاهی که تولید شده شرکت سینا فرآور می باشد، کاملا گیاهی و بدون عارضه می باشد. در این قرص از گیاهانی نظیر زنیان، رازیانه، سداب، زیره سیاه، مرزنجوش، بوره ارمنی و اشق استفاده شده است. مکانیسم اثر این قرص دفع چربی ها و کاهش جذب قند است. مصرف قرص هزال بدین صورت است که روزانه دو عدد قرص با فاصله از هم و هر بار با یک لیوان آب میل شود. در صورتی که می خواهید از اشتها شما کم شود یک ساعت قبل از هر وعده ناهار یا شام میل شود.

قرص لاغری (کپسول) جلبک اسپیرولینا:

قرص لاغری اسپیرولینا

قرص لاغری اسپیرولینا یکی از بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه ها بوده که یکی از خواص آن لاغری می باشد. اسپیرولینا یک نوع جلبک دریایی بوده که به خوبی باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود. این جلبک یکی از مغذی ترین مواد غذایی موجود در دنیا می باشد و انواع مختلفی از مواد با ارزش غذایی بالا در این نوع جلبک وجود دارد.

قرص لاغری سی گل بوستان:

قرص لاغری سی گل بوستان

یکی از برندهای مطرح قرص لاغری که اخیرا بین مردم بسیار محبوب شده است و توانسته رضایت مشتریان مختلف را به خود جلب کند قرص لاغری سی گل بوستان می باشد. این قرص کاملا گیاهی که توسط متخصصان طب سنتی تولید شده و از مجموع 11 گیاه دارویی مختلف تشکیل شده است هیچگونه عوارضی نداشته و می تواند از مکانیسم های مختلفی باعث لاغری شما شود. ترکیبات این قرص شامل عصاره آلوئه ورا، زیره سیاه، رب ریوند چینی، هندوانه ابوجهل، تخم کرفس، تخم شوید، رازیانه، لاک مغسول، هلیله سیاه، هلیله زرد و گل دارویی است. این محصول شامل 90 قرص بوده که در روش مصرف قرص سی گل بوستان به این صورت است که باید در هفته اول قبل از هر وعده غذایی یک عدد میل شود، و در هفته دوم قبل از هر وعده غذایی دو عدد قرص همراه با عرق کرفس، شوید یا زیره سیاه میل شود.

قرص لاغری چای سبز کام گرین:

قرص بدون عوارض و موجود در داروخانه چای سبز کام گرین

قرص لاغری چای سبز کام گرین علاوه بر خاصیت لاغرکنندگی آن می تواند دارای کاربردهای ضد سرطانی نیز باشد. این خاصیت به دلیل آنتی اکسیدان های چای سبز می باشد. همچنین خود چای سبز می تواند یک لاغر کننده مناسب باشد. از این رو قرص های لاغری چای سبز کام گرین نیز به دلیل چربی سوزی بالا به تناسب اندام شما کمک می کند. نحوه مصرف قرص چای سبز بدین صورت است که در هر روز 4 تا 5 عدد را با یک لیوان آب میل کنید. افراد دارای بیماری های قلبی، اسپاسمی و زنان باردار و شیرده با احتیاط مصرف شود. همچنین در صورتی که دچار کم خونی هستید دو ساعت بعد از غذا مصرف شود.

قرص لاغری مهزل نیاک:

قرص لاغری مهزل یکی از بهترین قرص های لاغری

قرص 100 درصد گیاهی مهزل نیز یکی از بهترین قرص های لاغری بدون عوارض در کشور ایران می باشد که در داروخانه نیز می توان آن را پیدا کرد و مورد تایید وزارت بهداشت نیز می باشد. مکانیسم اثر این قرص به این صورت است که باعث کاهش اشتها شده و از طرف دیگر باعث حرکت سریع و هضم سریع تر مواد غذایی در معده می شود که منجر به جذب کمتر چربی ها در بدن می شود. ترکیبات موجود در این قرص شامل زنیان، لاک مغسول، زیره سیاه، سداب و مرزنجوش است. نحوه مصرف قرص مهزل بدین شکل است که هر روز قبل از هر وعده غذایی 2 عدد میل شود. در ابتدای مصرف قرص ممکن کمی دل پیچه ایجاد شود.

قرص لاغری (کپسول) گرین فیت باریج:

بهترین قرص لاغری گیاهی گرین فیت

قرص لاغری گرین فیت یکی از محصولات شرکت معتبر باریج اسانس بوده که در زمینه لاغری روانه بازار ایران شده است.این محصول نیز باعث کاهش اشتها و افزایش چربی سوزی می شود. اجزا گیاهی موجود در این قرص شامل زیره کرمانی، زنیان، رازیانه، مرزنجوش، سداب، بوره ارمنی و لاک مغسول می باشد. در عوارض این دارو بیان شده است که می تواند منجر به برخی از حساسیت ها شود. روش مصرف این قرص طبیعی لاغری به این شکل است که قبل از هر وعده غذایی دو عدد کپسول را با یک لیوان آب یا عرق زیره میل کنید. لازم به ذکر است در کنار تمامی قرص های لاغری باید رژیم غذایی را رعایت کنید و همچنین ورزش را فراموش نکنید.

قرص لاغری (کپسول) کیمیاگر:

قرص لاغری کیمیاگر

این قرص که محصول شرکت داروسازی کیمیاگر توس می باشد دارای ترکیباتی نظیر زیره، زنیان و مرزنجوش است. این قرص در بلندمدت می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. این قرص سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. همچنین علاوه بر خواص لاغری دارای فعالیت های ضد نفخی و ضد اسپاسمی نیز می باشد. مصرف قرص کیمیاگر هم در روز 2 تا 3 بار بوده و در هر بار یک ساعت قبل از غذا همراه با یک لیوان آب میل شود.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم فول:

قرص لاغری اسلیم فول

قرص لاغری اسلیم فول یکی از بهترین قرص های لاغری موجود در بازار ایران و داروخانه ها می باشد که دارای ترکیبات نسبتا متفاوتی نسبت به سایر قرص ها داشته و به همین دلیل مکانیسم اثرگذاری متفاوتی را نیز شامل می شود. عناصر تشکیل دهنده این قرص شامل پودر سرکه سیب، پودر چای سبز، جلبک دریایی، کروم غذایی، ویتامین ب6 و کلسیم پیروات می باشد. هر کدام از این اجزاء نقش منحصر به فردی را در لاغری ایفا می کنند. به طور مثال سرکه سیب یک چربی سوز واقعی می باشد. چای سبز متابولیسم بدن را افزایش می دهد. جلبک دریایی علاوه بر داشتن مواد مغذی فراوان باعث تامین ید بدن شده و از کم کاری تیروئید جلوگیری به عمل می آورد و از این جهت به لاغری کمک می کند. سایر اجزاء نیز با مکانیسم های متفاوتی و بدون عوارض به لاغری شما کمک می کنند.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم فیری:

قرص لاغری اسلیم فیری در ایران

این قرص لاغری محصول شرکت داروسازی آبادیس دارو بوده و حتما باید زیر نظر پزشک مصرف شده و دوز مصرفی توسط پزشک تعیین شود. ترکیبات موجود در این قرص شامل عصاره پودر پوسته پسیلیوم، عصاره خشک چای سبز، اینولین، ریبوفلاوین و گلوکومانان می باشد. این قرص به دلیل ترکیبات خاصی که دارد، باید نکات احتیاطی مصرف آن را رعایت کنید.

قرص لاغری (کپسول) سوپر پلنت:

قرص لاغری سوپر پلنت

قرص لاغری سوپر پلنت که یکی از قرص های ساده موجود در داروخانه می باشد دارای دو عنصر چای سبز و سرکه سیب می باشد. این محصول دارای 30 قرص می باشد و باید در هر روز 2 کپسول را همراه با غذا میل کنید.

قرص لاغری (کپسول) رونالس:

قرص رونالس یکی از بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه های ایران

همان طور که می دانید در طبیعت مواد لاغری متفاوتی وجود دارد. یکی از آن ها قهوه سبز می باشد. قرص لاغری رونالس دارای دو ماده قهوه سبز و سویا بوده که این دو ماده باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش جذب چربی در بدن می شود. این قرص همچنین باعث کاهش اشتها می شود در از بین بردن چربی های شکمی و کمری بسیار کارساز می باشد. این محصول با داروهای آسپیرین و وارفارین تداخل دارویی دارد. نحوه مصرف قرص رونالس بدین صورت است که در هر روز دو بار قبل از ناهار و شام همراه با یک لیوان آب ولرم میل شود.

قرص لاغری (کپسول) روگرین:

قرص لاغری بدون عوارض روگرین

این قرص کاملا گیاهی علاوه بر خواص لاغرکنندگی دارای خواص بی نظیری چون تقویت سیستم قلب و عروق و تقویت کلی سیستم های بدن را به همراه دارد. قرص لاغری روگرین به دلیل داشتن آنتی اکسیدان از ابتلا به انواع سرطان جلوگیری به عمل می آورد. چای سبز یکی از گیاهان دارویی مناسب برای لاغری می باشد که یکی از اجزای اصلی این قرص می باشد. علاوه بر عصاره چای سبز، عصاره هسته انگور و ویتامین ث نیز در این قرص موجود می باشد. روض مصرف قرص روگرین به این شکل است که بعد از صبحانه (دو ساعت بعد) 2 عدد و بعد از ناهار (سه ساعت بعد) 2 عدد میل شود. این قرص در واقع یک نوع مکمل غذایی می باشد.

قرص لاغری (کپسول) کافکا (قهوه سبز):

کافکا یکی از بهترین قرص های لاغری موجود در ایران

مهم ترین عنصر تشکیل دهنده این قرص لاغری قهوه سبز می باشد. همان طور که در معرفی قرص های دیگر بیان کردیم قهوه سبز یک ماده بسیار مفید برای لاغری می باشد و مکانیسم اثرگذاری آن نیز افزایش سوخت و ساز بدن و هضم سریع چربی ها می باشد. ماده دیگر موجود در این قرص ال کارنیتیتن می باشد که در بدن وظیفه تبدیل غذا به انرژی را بر عهده دارد. بنابراین با مصرف این قرص می توانید انرژی بیشتری را در طول روز احسای کنید. این قرص را می توانید روزانه دو مرتبه قبل از ناهار و شام میل کنید.

قرص لاغری (کپسول) نیچرفیت:

قرص لاغری نیچرفیت

قرص لاغری نیچرفیت یک قرص خاص است که دارای ترکیبات پیچیده ای نیست و از سبوس جو دو سر تشکیل شده است. سبوس ها از دو جهت به بدن ما کمک می کنند. هم جلوی اشتهای ما را می گیرند و هم به روده ها و عملکرد آن ها کمک می کند. سبوس از ابتلا به سرطان روده پیشگیری کرده و به عنوان یک قرص لاغری مکمل بسیار مفید می باشد.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم کر:

قرص لاغری اسلیم کر

قرص لاغری اسلیم کر که دارای 60 عدد قرص بوده دارای ترکیباتی من جمله عصاره چای سبز، قهوه سبز، کامبوجیو و ال کارنیتین می باشد. این قرص به دلیل داشتن این ترکیبات باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن می شود. از خواص جانبی این محصول کمک به شادابی پوست است. برای این محصول موجود در داروخانه ها تاکنون در صورت مصرف درست عوارض خاصی گزارش نشده است.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم تکس:

قرص لاغری گیاهی اسلیم تکس

قرص لاغری اسلیم تکس که برگرفته شده از قهوه سبز می باشد یکی از قرص های موجود در داروخانه های ایران بوده و با مکانیسم های مختلفی باعث کاهش وزن می شود. این قرص میزان جذب قند و گلوکز را در بدن کاهش می دهد، همچنین این قرص هضم چربی را در کبد کاهش داده و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. قهوه سبز همچنین دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدانی بوده که باعث ایجاد خواص ضد سرطانی این قرص می شود. این قرص را بهتر است با مکمل های آهن همزمان مصرف نکنید. روش مصرف این قرص در هر روز قبل از هر وعده غذایی ( نیم ساعت قبل) با یک لیوان آب مصرف شود.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم کوئیک گل دارو:

بهترین قرص لاغری اسلیم کوئیک

قرص لاغری اسلیم کوئیک محصول شرکت گل دارو بوده که در زمینه تولید داروهای گیاهی بسیار شناخته شده می باشد. این قرص دارای سه ماده ی گیاه کرفس، گیاه شوید و چای سبز می باشد. چای سبز که نیاز به توضیح ندارد. از دیرین برای لاغری دمنوش های چای سبز به دلیل چربی سوزی توصیه می شده است. بر اساس تحقیقات انجام شده عصاره های کرفس و شوید بر روی مراکز کنترل اشتها تاثیر گذاشته و باعث بی اشتهایی در فرد می شود. همچنین این تحقیقات نشان داده است که این دو ماده در کاهش کلسترول خون و چربی خون موثر می باشد. روش مصرف این قرص شرکت گل دارو بدین صورت است که روزی سه مرتبه و نیم ساعت قبل از غذا با مقداری آب میل شود.

قرص لاغری (کپسول) اکسترا اسلیم:

بهترین قرص لاغری اکسترا اسلیم

قرص لاغری اکسترا اسلیم محصول شرکت پارسیس یارا دارو بوده که یکی از قرص های موجود در داروخانه بوده که مواد ترکیبی زیادی را در خود جای داده است و چیزی بیشتر از 15 ماده مختلف در این قرص لاغری وجود دارد. چای سبز، زنجبیل، فلفل، گارسیا کامبجیا، کولنس، اسپیرولینا، گیمنا، دانه کولا، انواع ویتامین های ب، ید، پتاسیم، اسید فولیک و… تعدادی از عناصر می باشد. روش مصرف قرص هم بدین صورت است که در هر روز سه مرتبه و در هر بار 2 بار کپسول همراه با غذا میل شود.

قرص لاغری (کپسول) سلنداکر:

قرص لاغری گیاهی و خارجی سلنداکر

قرص سلنداکر یک قرص گیاهی لاغری موجود در داروخانه ها بوده که از سه جز اصلی شامل کورکوما لونگا، مورینگا اولیفرا و موریا کوئنیگی تشکیل شده است. این مواد همه گیاهی بوده و خواصی نظیر ضد التهاب بودن، تجزیه چربی ها، ضد نفخ، کمک به مشکلات گوارشی به دلیل داشتن فیبر و کاهش کلسترول بد خون برای بدن به ارمغان می آورد.

قرص لاغری اسلیم پرو:

قرص لاغری اسلیم پرو

این قرص لاغری که از ترکیبات گیاهان دارویی نظیر ختمی، داره، رازیانه، سیاه دانه و زنیان تشکیل شده است، علاوه بر لاغری خواص زیاد دیگری را نیز نصیب بدن مصرف کننده می کند. روش مصرف این قرص به این صورت است که نیم ساعت قبل از ناهار و شام یک عدد همراه با آب میل شود. خوشبختانه تاکنون عوارض خاصی را برای این قرص بیان نکرده اند. این قرص هم باعث کاهش اشتها و کاهش چربی های اضافه بدن می شود. در صورتی که باردار یا شیرده می باشید یا قرص خاصی مصرف می کنید با پزشک خود مشورت داشته باشید.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم فارم:

قرص لاغری اسلیم فارم

قرص لاغری اسلیم فارم که برگرفته شده از چای سبز می باشد در واقع یک نوع مکمل غذایی بوده و در صورت مصرف می تواند باعث کاهش وزن شما شود. چای سبز دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان بوده و این موضوع باعث شده است این قرص به یک ضد التهاب و ضد سرطان طبیعی نیز مبدل شود. این محصول دارای 30 عدد کپسول بوده که می توانید در هر روز یک بار همراه با غذا میل کنید.

قرص لاغری (کپسول) گارسینیا کمبوجیا:

قرص لاغری گیاهی گارسینیا کامبوجیا

یکی مطرح ترین قرص های لاغری که در برخی از داروخانه ها پیدا می شود قرص گارسینیا کامبوجیا می باشد. علت شهرت این قرص توانایی آن در جلوگیری از تبدیل انرژی های اضافه بدن به چربی می باشد. در واقع با مصرف این قرص دیگر نباید نگران تبدیل مواد پر کالری که می خورید به چربی باشید. این مجصول دارای عوارضی بسیار ناچیزی است به همین دلیل مورد استفاده عموم قرار گرفته است. البته باید توجه داشته باشید که حتما باید از پرخوری پرهیز کنید و در کنار آن ورزش را هم داشته باشید. این قرص لاغری 90 عددی بوده و برای مصرف آن کافی است در هر روز یک عدد قرص یک ساعت قبل از غذا با یک لیوان آب میل کنید.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم مد:

قرص لاغری اسلیم مد

اسلیم مد یکی دیگر از قرص های لاغری موجود در داروخانه ها بوده که از تولید شده توسط شرکت اکسیر گستر آپادانا می باشد که از 3 جزء عصاره چای سبز، ویتامین ب6 و Apple Cider Vinegar تشکیل شده است. این قرص نیز باعث کاهش وزن از طریق کاهش اشتها و چربی سوزی می شود. این محصول ساخته کشور ایران است و درون آن 60 عدد قرص وجود دارد. روش مصرف قرص اسلیم مد بدین صورت است که در هر روز در هر وعده همراه با غذا دو عدد کپسول را میل کنید.

قرص لاغری (کپسول) فت برنر:

قرص لاغری فت برنر

کپسول یا قرص لاغری فت برنر یک قرص ترکیبی بوده که دو جزء مهم آن عصاره چای سبز و ماده ای به نام CLA می باشد. خواص چای سبز برای لاغری که بر همگان مشخص است. اما ماده سی ال ای چیست؟ این ماده با کمک مکانیسمی ترکیب بندی بدن را از نظر چربی و ماهیچه تغییر می دهد و در جهت کاهش چربی و افزایش ماهیچه فعالیت می کند. CLA در واقع چربی سوزی را زیاد می کند، چربی ذخیره شده را کاهش می دهد، متابولیسم چربی را افزایش می دهد و حجم عضلانی بدن را زیاد می کند. روش مصرف قرص لاغری فت برنر نیز بدین صورت است که در هر روز یک کپسول قبل از شام و یک کپسول هم قبل از خواب همراه با آب ولرم مصرف شود.

قرص لاغری (کپسول) کربو اسلیم:

قرص لاغری کربو اسلیم داروخانه

کپسول کربو اسلیم در واقع یک نوع مکمل غذایی بوده که از سه عنصر عصاره چای سبز، کروم و عصاره لوبیای قرمز تشکیل شده است. کروم باعث افزایش جذب گلوکز از خون به داخل سلول ها برای تولید انرژی می شود، ازین جهت باعث افزایش متابولیسم بدن شده و همچنین این ماده سطح گلوکز خون را تنظیم می کند و باعث کنترل اشتها در فرد می شود. تحقیقات نشان داده است عصاره لوبیای سبز نیز به خوبی باعث افزایش سوزاندن چربی ها برای تامین انرژی بدن شده و منجر به کاهش وزن می شود. این قرص را احتمالا بتوانید در داروخانه های ایران با کمی شانس پیدا کنید.

قرص لاغری (کپسول) اسلیم مکس:

قرص لاغری اسلیم مکس

این قرص لاغری ساخت ایران بوده و در داروخانه ها به راحتی در دسترس مردم می باشد. ترکیبات تشکیل دهنده این قرص شامل تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی می باشد که همه این اجزاء باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود. این قرص گیاهی لاغری همچنین باعث کاهش کلسترول بد خون در انسان می شود. در روز می توانید سه عدد از این قرص را در طول روز همراه با آب میل کنید.

2 دیدگاه برای “28 بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه+عکس (آپدیت آذر ماه 1398)”

  1. سلام.ممنون بابت مقاله کاملتون در مورد قرص های لاغری موجود در داروخانه ها.
    فقط خوب میشد قیمت هر کدوم رو هم می نوشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *