تاخیری با خمیر دندان چقدر حقیقت دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن مردان را به خود مشغول کرده باشد استفاده از خمیر دندان به عنوان یک تاخیری می باشد. ما در این مقاله از عطاری آنلاین عطارمارت سعی کرده ایم تا به این سوال پاسخ دهیم. پس برای فهمیدن اینکه تاخیری با خمیر دندان حقیقت دارد یا یک افسانه هست با ما همراه باشید.

در یک جمله اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم جواب خیر است و شما نباید خمیر دندان را برای ایجاد تاخیری بیشتر بر روی آلت تناسلی خود استفاده کنید. شاید شما محتواهایی را در اینترنت خوانده یا دیده باشید که ادعا می کند اگر خمیر دندان را بر روی آلت خود ماساژ دهید حالت تاخیری ایجاد می شود و شما را از مصرف داروهای خطرناک بی نیاز می کند. و در برخی از این مطالب گفته شده است تا 30 دقیقه می تواند این حالت را در شما ماندگار باقی بگذارد.

اما باید بدانید این ادعا به حد کافی دقیق و علمی نیست و هیچ مدرکی که نشان دهد خمیر دندان می تواند ارگاسم شما را به عقب بیندازد وجود ندارد. اما در عوض این احتمال وجود دارد که شما و همسرتان دچار سوزش و تحریک بیش از اندازه بشوید.

نظرات متخصصان در مورد ایجاد تاخیری با خمیر دندان:

 

آقای دکتر James O’Loan، داروساز خدمات آنلاین Doctor-4-U به شدت استفاده از خمیر دندان برای ایجاد تاخیری را منع کرده است و به همه هشدار داده است. وی گفت من با هر کسی که این روش را تبلیغ می کند مناظره خواهم کرد، چرا که با وجود ادعایی که می شود خمیر دندان هیچ تاثیری بر انزال زودرس و اختلالات نعوظ نخواهد داشت.

روغن نعناع و سایر مواد شیمیایی موجود در خمیر دندان من جمله انواع سفید کننده های دندان می تواند منجر به حساسیت و تحریک پوست شوند.

وی افزود با قرار دادن خمیر دندان بر روی دستگاه تناسلی خود، در واقع دچار سوختگی خفیف، همچنین تاول و جای زخم می شوید. و خمیر دندان به هیچ عنوان نباید به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار گیرد.

 

مقاله پیشنهادی: درمان زود انزالی + (معرفی انواع تاخیری طبیعی)

 

تلاش برای استفاده از این ترفند در منزل می تواند منجر به تاول های دردناک و سوختگی بر روی آلت و همچنین ناراحتی و سوزش جدی برای واژن همسر شما شود. پس از ترفند تقلبی را هرگز امتحان نکنید.

متاسفانه در اینترنت گاها اطلاعات نادرست و بعضا خرافات را به مردم منتقل می کنند که هیچگونه آزمایش علمی برای صحت آن انجام نشده است.

علاوه بر اظهارات دکتر جیمز، دکتر Rich Viney از کلینیک مثانه بیرمنگام بیان کرده است که استفاده از خمیر دندان می تواند واژن یک زن را برای عفونت های بیشتری تحریک نماید.

خمیر دندان و تاخیری

همان طور که در تصویر بالا می بینید یکی از کاربران سوال کرده است که آیا می توانم از خمیر دندان برای درمان انزال زودرس استفاده کنم؟

که دکتر عبدل دورانی، اورولوژیست از هند جواب خیر به این فرد داده اند.

 

بنر شیاف ماریانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *