شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟

در این مقاله می خواهیم به یک سوال مهم که ذهن بسیاری از مشتریان را به خود مشغول کرده است پاسخ دهیم. این سوال که شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟ عطاری آنلاین طبیعتا فردی که این سوال برایش ایجاد شده است به خوبی با خواص شیاف ماریانا و پودر ماریانا آشنا بوده، اما بین استفاده به صورت شیاف یا پودر مسئله دارد. پس با این مقاله از عطارمارت همراه باشید تا این مسئله را برای شما برای همیشه باز کنیم.

شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟

در پاسخ به این سوال باید به جوانب مختلف این کار توجه کرد. در ابتدا لازم به ذکر است که استفاده از ماریانا چه به صورت پودری و چه به صورت شیاف باید با مشورت کارشناس طب سنتی صورت بگیرد. دوما اکثر افراد تصور می کنند که این محصولات چون گیاهی هستند هیچگونه عوارضی ندارد. در صورت که همه گیاهان دارویی در صورت مصرف اشتباه می تواند عوارض خفیف یا جدی را به همراه داشته باشد. پس بهتر است شیاف ماریانا یا پودر ماریانا را حتما با مشورت کارشناس و در روش و دوز صحیح آن مصرف کنید. خب حالا در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم که شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟ ما سعی می کنیم به یک سری نکات اشاره کنیم تا تصمیم گیری در این زمینه برای شما مشتریان عزیز آسان تر شود.

شیاف ماریانا یا پودر ماریانا؟

1- نکته اول توجه به اصل بودن محصول می باشد. هم در شیاف ماریانا و هم در پودر آن امکان تقلب وجود دارد. اما استفاده از حالت پودر این گیاه می تواند فضا را برای تقلب افراد سودجو باز کند. چرا که در بسیاری از فروشگاه ها از روی سهو یا عمد آن چیزی را که به اسم پودر ماریانا به فروش می رسانند در اصل پودر ماریانا نیست و ترکیبی از چند گیاه مختلف می باشد. لذا توجه به این مسئله می تواند بسیار مهم باشد. لذا در این شاخص شیاف های ماریانا می تواند قابل اتکاتر باشد. هر چند در بین شیاف ها نیز نوع تقلبی آن نیز وجود دارد. اما برخی از برندها مدت طویلی است که مورد استفاده مردم بوده و اعتماد خود را پس داده است. یکی از این برندها شیاف ماریانا دکتر از بسته 40 عددی می باشد.

عطاری آنلاین عطارمارت

2- نکته دوم در مصرف شیاف و پودر ماریانا می باشد. طبیعتا مصرف پودر این گیاه سخت تر از مصرف شیاف آن می باشد. استفاده از شیاف ماریانا آسان بوده و کافی است دو ساعت قبل از نزدیکی کمی شیاف را با آب ولرم شسته و به مدت یک ساعت تا نیم ساعت درون واژن قرار دهید تا جذب شده و سپس واژن را با آب سرد شستشو می دهید. اما در مصرف پودر آن باید دستور العمل خاصی را دنبال کنید.

ابتدا باید پودر را با آب ترکیب کرده و بجوشانید و سپس از یک صافی رد کرده و درون یک وان بریزید و به مدت 15 دقیقه بجوشانید. البته دستورالعمل کامل آن کمی پیچیده تر است که در صفحه محصول پودر ماریانا می توانید آن را مطالعه نمایید.

3- نکته سوم که مبحث نسبتا مهمی هم می باشد، بحث محرمانه بودن و مخفیانه بودن این محصول می باشد. همه افرادی که این محصول را سفارش می دهند خواستار محرمانه بودن بسته بندی و ارسال آن هستند. لذا طبیعتا شیاف ماریانا به دلیل حجم کمتر و راحتی استفاده تر برای این افراد مناسب تر می باشد. چرا که هر زمان نیاز داشتند می توانند از آن بهره برده و به نتیجه دلخواه خود برسند. حتی در مسافرت ها که امکان حمل و نقل پودر ماریانا به خوبی میسر نیست این شیاف ماریانا است که می تواند کارساز باشد.

4- نکته چهارم میزان استفاده از ماریانا می باشد. خوشبختانه شیاف های ماریانا به دلیل اینکه دارای مقدار مشخصی هستند نیازی به اندازه گیری آن نیست. یعنی در هر بار مصرف یک عدد شیاف را به راحتی داخل واژن گذاشته و نتایج آن ظاهر می شود. اما پودر ماریانا دارای میزان و دوز مشخصی نیست و در صورت استفاده از مقادیر زیاد می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد.

در پایان اگر هر گونه سوالی دارید در پایین این پست مطرح کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

یک دیدگاه برای “شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟”

  1. سلام
    شرمنده یه سوال که ذهنمو درگیر کرده.پودر ماریانا واسه افراد مجرد ضرر نداره؟چون من خواستم بخرم و تنها واسه این دو دل شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • فروشگاه فعال بوده و به کل کشور ارسال دارد.