درباره ما

 

عطاری آنلاین عطارمارت فروشگاه اینترنتی تخصصی گیاهان دارویی و محصولات طبیعی

فروشگاه اینترنتی ادویه، گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک عطارمارت

فروشگاه اینترنتی عطارمارت یکی از فروشگاه های تخصصی ایران می باشد که در زمینه عرضه تازه ترین ادویه جات، گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک فعالیت می کند. تمامی محصولات این فروشگاه از معتبرترین تامین کننده های ایران تهیه و در فروشگاه اینترنتی عرضه می شود. تمامی تلاش تیم عطارمارت بر این بوده تا محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دست مصرف کننده محترم برسد. ارسال محصولات برای خرید های بیشتر از 500 هزار تومان رایگان خواهد بود.  عطارمارت حاصل تلاش جمعی از جوانان این کشور می باشد که در راستای رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان حرکت می کند.

 

معرفی عطاری آنلاین عطارمارت توسط روزنامه ایران

 

معرفی عطاری آنلاین عطارمارت توسط روزنامه ایران

 

نظرات مشتریان در مورد عطاری آنلاین عطارمارت:

 

نظرات-مشتریان-عطاری-آنلاین-عطارمارت

 

نظرات-مشتریان-عطاری-آنلاین-عطارمارت1

 

ویژگی های کلیدی عطاری آنلاین عطارمارت:

 

  • قیمت های مناسب

عطارمارت با حذف واسطه ها و تامین از تامین کنندگان دست اول قیمت محصولات را به شدت کاهش داده است تا مصرف کنندگان محترم هزینه های اضافی را متحمل نشوند…

 

  • ارسال رایگان

عطارمارت در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی سقف خرید کمتری را برای ارسال رایگان در نظر گرفته است. خرید های بیشتر از 500 هزار تومان مشمول ارسال رایگان خواهند شد ..

 

  • محصولات تازه و متنوع

عطارمارت عرضه کننده انواع محصولات متنوع از جمله انواع ادویه جات، انواع گیاهان دارویی، انواع عرقیات و… می باشد که همگی تازه و دارای بسته بندی مناسب می باشند ….

 

  • دارای نماد اعتماد

دارای نماد اعتماد (eNamad) از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، دارای نماد ساماندهی (Samandehi) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال …..