درمان هپاتیت طب سنتی

در این نوشته از سری مطالب نسخه های طب سنتی به بررسی درمان هپاتیت بر اساس سخنان 4 تن از برترین اساتید طب سنتی پرداخته ایم. 

 

آیت الله ضیایی:

آیت الله ضیایی

 

هپاتیت نوع A ، همان یرقان یا زردی عادی است، حذف چربی ها و خوردن آب سیب تازه.

هپایتی نوع B : اگر مبتلا شد پزشکی جدید دارو ندارد اما پزشکی قدیم سه داروی قوی دارد:

الف) سکنجبین عنصلی: سکنجبین و پیاز دشتی ( پیاز موش) – پیاز دشتی را در سکنجبین می جوشانند و آبش را صاف می کنند روزی یک قاشق تا دو قاشق پلوخوری می خورند هر 12 ساعت یک قاشق پلوخوری

ب) سکنجبین نعنایی: آب+عسل گرم (عسل آویشن نعناع) + عرق نعناع+سکنجبین، این چهار تا را قاطی هم می کنند، هم می زنند یک لیوان از این مخلوط می خورند هپاتیت بی نوع ویروسی خوب میشه

ج) قرص های گیاهی که از گیاه کنگر ساخته شده است که طبق نظر متخصص گیاهی (تخصص طب سنتی) مصرف کنند. قرص آن هم تو داروخانه هست.

 

دکتر خیراندیش:

دکتر خیراندیش

 

الف) سرکه انگبین: دو واحد عسل، دو واحد عرق نعناع، یک واحد سرکه روزی دو الی سه مرحله، اگر سه مرحله یعنی سه لیوان صبح و ظهر و شب نتونستند، دو لیوان صبح و شب میل بکنند

ب) ترکیب سیاه دانه و عسل با یک مقدار سرکه: یک واحد سیاه دانه، سه واحد عسل، نیم واحد سرکه ترکیبی روزی یک قاشق مرباخوری صبح، ظهر و شب میل بکنند.

ج) سه مرحله حجامت هر ماه یک بار

 

آیت الله تبریزیان:

آیت الله تبریزیان

 

بهترین درمان هپاتیت مرکب 1 است از مرکبات اسلامی، استفاده از کاسنی و صاف کننده های خون و چیزهایی که برای کبد مفید است. علاوه بر درمان اصل بیماری کبد که هپاتیت است برای مراحل بعد استفاده از صاف کننده خون بسیار موثر است.

 

دکتر روازاده:

دکتر روازاده

 

درمان هپاتیت c : به هیچ عنوان بیمار فراورده های صنعتی و آب کلردار اصلاً نخورند. سکنجبین عسلی میل نمایند و عرق کاسنی فراوان بخورند. روغنشان روغن زیتون باشد و خود زیتون را نیز فراوان بخورند و حتماً حجامت هم بکنند.

 

نسخه های سنتی طب سنتی

 

 

درمان هپاتیت طب سنتی

 

منبع: فروشگاه اینترنتی عطارمارت

۲ دیدگاه برای “درمان هپاتیت”

  1. سلام بسیار عالی بود استفاده کردیم دست مریزاد وخسته نباشید میگم به حکمای طب سنتی ودست اندر کاران عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • فروشگاه فعال بوده و به کل کشور ارسال دارد.