قوانین و مقررات

زمان ثبت و پیگیری سفارش
مشتریان می‌توانند در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 9 تا 17 بررسی و ارسال خواهند شد.
ارسال و بیمه سفارشات
سفارشات مشتریان معمولا در بازه 3 تا 72 ساعته پردازش و ارسال خواهد شد. ارسال سفارشات در داخل شهر مشهد از طریق پیک موتوری صورت می‌گیرد و سفارشات دیگر شهر از طریق پست پیشتاز یا سفارشی ارسال خواهد شد.
خسارات فیزیکی بسته سفارشات
مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، خصوصاً سفارشات خارج مشهد سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایند و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم مراتب را به فروشگاه عطارمارت اطلاع دهند.
ایرادات محصولات و بازگشت سفارشات
در صورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتی باشد که پس از گشایش بسته محصول مشخص شود یا اینکه مشتری به هر دلیلی از محصول رضایت نداشته باشد، می‌تواند سفارش خود را ظرف سی روز به فروشگاه عطارمارت برگرداند. شایان ذکر است وجه سفارشات در اولین فرصت به حساب وی بازگردانده خواهد شد.
تأمین محصولات
تمامی محصولات فروشگاه عطارمارت از معتبرترین شرکت های پخش تامین می شود و تیم تأمین فروشگاه عطارمارت تلاش زیادی در زمینه تأمین و ارتباط با تأمین‌کنندگان معتبر انجام می‌دهد. فروشگاه اینترنتی عطارمارت یک فروشگاه مارکت پلیس بوده و دارای تامین کنندگان مختلفی می باشد. فروشگاه اینترنتی عطارمارت یک تجویزکننده نبوده و صرفا به عنوان فروشنده محصولات تلقی می شود.
محصولات ترکیبی و پلمپ شده توسط سازنده:
برخی از محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی عطارمارت، به صورت پلمپ شده از تامین کننده دریافت شده و برای مشتریان ارسال می شود. فروشگاه اینترنتی عطارمارت در قبال عوارض ناشی از این محصولات هیچگونه مسئولیتی ندارد.
ارتباط با فروشگاه
ارتباط فروشگاه عطارمارت با مشتریان و بالعکس از دو طریق انجام خواهد گرفت
ایمیل    [email protected]
شماره همراه     09384863721