گیاه یا شیاف ماریانا را از کجا تهیه کنیم؟

0
0

اگر دنبال این سوال هستید حتما برای تنگی واژن خواستار استفاده از این گیاه دارویی یا شیاف آن هستید. مهم ترین کاربرد گیاه و شیاف ماریانا نیز همین مورد است که مورد تائید اطبا قدیمی همچون ابن سینا و ملاصدرا نیز می باشد. البته خواص دیگری نیز شامل ماریانا می باشد که همه آن ها برای زنان بوده که شامل تقویت قوای جنسی، کاهش ترشحات واژن، از بین بردن عفونت ها و رفع خارش اندام تناسلی خانم ها می باشد.

روش های مختلفی برای مصرف گیاه ماریانا وجود دارد که مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

  • حدود یک لیوان از این گیاه را با 7 لیوان آب ترکیب کنید و به خوبی بجوشانید. سپس بگذارید سردرد شود. جوشانده سرد شده را توسط یک صافی ریز به خوبی صاف کنید. عمل صاف کردن را دوبار انجام دهید تا جوشانده کاملا خالص شود. جوشانده خالص را درون وان گذاشته و به مدت 10 دقیقه درون وان بنشینید.
  • در روش دوم کمی از جوشانده را درون یک سرنگ قرار دهید و به آرامی داخل واژن خالی کنید.
  • روش راحت تر استفاده از شیاف ماریانا بوده که در بازار با برندهای مختلفی عرضه می شود که شیاف ماریانا dr.oz در این زمینه بسیار مشهور و معروف می باشد.

برای تهیه گیاه ماریانا می توانید از عطاری های مجاز یا فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام به خرید کنید. نکته مهم این است که به علت تقاضای بالای این محصول، نوع تقلبی آن نیز در بازار موجود است. به همین دلیل باید حتما از افراد موثق و فروشگاه های معتبر خرید انجام دهید.

خرید پستی ماریانا

نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا

ضمن سلام خدمت مشتریان محترم. قیمت ها به روز بوده و می توانید ثبت سفارش داشته باشید. رد کردن